Hakkımızda

1978 yılında hidrolik ve pnömatik sistem malzemeleri üreterek çalışma hayatına başlayan EROK Ltd. Şti. otomotiv, tarım, savunma, demir çelik, inşaat, madencilik gibi çok çeşitli endüstriyel sektörlere proje tasarımları ve makine aksam parçaları üretimi yapmaktadır. Aynı çatı altında 1992 yılında oluşturduğu yılda 3000 ton işleme kapasiteli modern sac atölyesinde, otomatik makineler ile panel radyatör parçalarının üretimini sürdürmektedir.

2010 yılında firmamızın mevcut teknik altyapısı ve makine parkı göz önüne alınarak asansör emniyet sistemleri üretimi için BMG Lift Components® markası oluşturulmuş, 3 yıllık AR-GE ve tasarım çalışmaları sonrasında üretime geçerek otomatik kat ve kabin kapısı mekanizmaları ile panellerinin ürün gamları tamamlanmıştır. Kurulduğu günden bugüne öncelikli hedefi kaliteli ürün üretmek olan şirketimiz, bu kalitesinin önce kendisi sonra müşterileri tarafından tatminkâr olması amacıyla asansör sektöründe belgelendirme konusunda uzman kuruluş olan LIFTINSTITUUT ile çalışmayı tercih etmiş ve ürünler hiç problemsiz testleri geçerek gerekli kalite belgelerini başarıyla almış bulunmaktadır.

36 yıllık sanayicilik tecrübemiz ve konusunda uzman kadromuz ile asansör sektöründe ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yurt içi ve yurt dışında ülkemiz ve markamızın adını üst sıralara kısa zamanda taşımak hedefimizdir.